Vücut bakımı

Kılavuz Görünümü:

Aynısefa (Calendula) & Papatya Kremi /Calendula & Chamomile Cream ( 50 ml)

(5)
185,00TL

Healinghand Aynısefa (Calendula ) & papatya bitki kremi,  formülünde bulunan değerli yağlar ve Aynısefa eksraktı ile çeşitli böcek ısırıkları, küçük çizikler, sıyrıklar, şişme ve morarma etkilerini azaltır, güneş sonrası kızarıklıkları ve yanmaları rahatlatır ,bebek pişikleri gibi durumlarda cildi  onarır, n..

Bitkisel Saç Toniği/ Herbal Hair Toner (80 ml)

(4)
240,00TL

Bitkisel Saç Toniği'ni kullanan müşterilerimizin bir kaçının sonucunu (izinleri alınarak ) burada paylaşıyoruz.  Kullanım suresi en az 3 ay düzenli kullanılması talimatına uygun davrananlar...Üç aydan daha kısa surede olumlu dönüş alanlar da oldu. (Özellikle yaşı daha genç olanlar daha hızlı tepki verdi.)       ..

Calendula Losyon Bar/Calendula Lotion Bar (28 g.)

(1)
95,00TL

Healinghand Calendula Losyon Bar; Dağda , kırda bayırda ,kampta yanınızda bulunduracağınız ,acil durumlarda böcek ısırmalarına ,arı sokmalarına veya basit yaralanmalarda kullanabileceğiniz ağrı kesici, şişme ve tahriş önleyici etkileri olan  Shea yağı ve şifalı bir bitki olan Calendula çiçekleriyle aşılanmış yağla cildi nemlendirir, besler ve..

Magnezyum Losyonu /Magnesium Lotion ( 100 ml )

(5)
265,00TL

Healinghand Magnezyum Losyonu, Türkiye'de yapılmış ilk ve tek  Magnezyum minerallerinin Losyon formudur. Healinghand Magnezyum losyonu Karahindiba bitkisinin ağrı hafifletici etkisi nedeniyle baz olarak kullanılmış, magnezyum mineralleri ve diğer doğal bileşenlerle harmanlanarak formüle edilmiştir. Bu sinerjik etki, günlük magne..

Melissa Vücut Koruyucu Sprey / Melissa Body Protect Spray 100 ml

(1)
173,00TL

Healinghand Limon otu ( Melissa ) böcek kovucu sprey, tüm aileniz için kullanabileceğiniz yüzde yüz doğal  böcek kovucu bitkilerin etkili ve güçlü kokuları kullanılarak hazırlanmıştır. Kampta ,ormanda, su kenarında ve açık alanların keyfini çıkarırken, sizi 2 saat boyunca sivrisinek ve tatarcık gibi böcek ısırıklarından korunmanızı s..

MSM & Karakafes Vücut Kremi/ MSM & Comfrey Body Cream( 50 ml )

(3)
185,00TL

MSM & Karakafes Vücut Kremi; Ağrılı şişmiş eklemler, burkulmalar, kuru ve kaşıntılı ciltler için formüle edilmiştir. NEDEN KARAKAFES ?Karakafes bitkisinin, köklerinde bulunan Allantoin çok değerli etken bir maddedir. Bu doğal bileşen, derin olmayan yaraların iyileşmesinde doku hücrelerini büzerek, hızlı bir şekilde..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)