Hediye paketleri

Kılavuz Görünümü:

Healinghand Bitkisel Yüz Bakım Hediye Seti /Herbal facial Care Kit

(0)
353,00TL

Anneler günü için Bitkisel Yüz Bakım Hediye Seti İster kendiniz için, ister kendi annenize veya hayatınızda annelik yapan kişilere Özel bir şey vererek, fazlasıyla hak edilmiş bir şımartma hediyesi ile onları onurlandırabilirsiniz.1- Çiçekli Yüz Buharı ( 50 g. )Bu çiçeksi yüz buharı, setin ilk adımıdır ve gözeneklerini..

Bitkisel Erkek Hediye Paketi Seti / Herbal Men's Gift Wrap Set

(0)
372,00TL

 Cildimiz, vücudumuzdaki en buyuk organdır. Ona özen göstermek, ruh sağlımız ve beden sağlığımızı korumanın tek yoludur. 20-30 yıl öncesinde erkeklerin kendilerine ozen gostermeleri cilt bakımı yapmak gibi davranışlar, toplumda ince bir alay konusu iken, neyse ki bu hastalıklı düşüncelere prim vermeyen erkeklerin sayısı gittikçe daha fazla art..

Sabun Hediye Paketleri2/ Soap Gift Packs - 2

(0)
330,00TL

Tüm sabunlarımız el yapımı yüksek kaliteli bitkisel yağlarla, soğuk proses( Yağların içerisinde bulunan tüm özler ve faydalı bileşenlerinin zarar görmeden işlenmesi) yontemiyle uretilmiştir 1 adet Aktif Karbon & Çay ağacı Sabunu  ,1 adet Tarçın Sabunu ,1 adet Portakal Sabunu ve 1 adet Keçi sütlü & Bal sabunu'ndan oluşmaktadır .&nb..

Yağli ve Akneye meyilli Ciltler İçin Üçlü Set /Set of 3 for Oily and Acne Prone Skin (1adet Yüz Kremi/ face Cream ,1Adet Temizleme Sütü / Cleansing Milk,1 Adet Yuz Toniği /Face Tonic )

(0)
460,00TL

 Healinghand Yağlı ve Akneye meyilli Ciltler için  3'lu Set  günlük rutinde şu şekilde kullanılmalıdır; Temizleme Sütü ile başlayarak cildinizin temizlenmesini sağlayın, ikinci olarak, cildin doğal nemini  ve Ph'nı kazandırmaya,büzücü ve sıkılaştırıcı özelliği olan Akne Karşıtı Yüz Toniğini temizlenmiş yüzünüze bir pamuk ya..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)