1-ÜRÜNLERİNİZ GERÇEKTEN DOĞAL MI  ?

Tüm hammaddeler yüksek saflıkta, Doğadan elde edilmiş, Güvenlik sertifikalarına sahip tedarikçilerden temin Edilmektedir. kremler, losyonlar ve diğer ürünlerimiz, doğal ve organik cilt bakım ürünlerinde kullanılmaya uygun olarak sertifikalandırılmış, Cosmos, Natrue VEYA ECOcERT TARAFINDAN kabul edilen BİTKİSEL KORUYUCU VE EMÜLGATÖRLERi içerir.


2- ÜRÜNLERİNİZİN piyasadakilerden FARKI NEDİR ?

Cilt Bakımı için en uygun botanik özler, şifalı bitkilerle  hazırlanmış ektraklar , cilt sağlığı için doğal ve faydalı aktiflerle , formülasyonlar geliştirmek en büyük motivasyonumuzu oluşturur. sınırlı sayıda kaliteli üretim, yeşil ve  sürdürülebilir kaynaklardan beslenmek temel amaçtır.  

3- İptal ve iade nasıl sağlanır ? Healinghand ürünlerinden satın aldığınız herhangi bir ürünün, Kargo Sürecinde yaşanan kırılma, dökülme kullanılamaz duruma gelmesi halinde veya yaşadığınız farklı olumsuz durumlarda, iletişim kurmanız halinde ,ürünü kullanıp deneyimlemeniz ve gerçekten fayda sağlaması için gereken her türlü desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz !