Sevgili kızım da annesi gibi alerjik bir bünyeye sahip olarak dünyaya geldi. 2013 yılında Ona  doğal oyuncaklar bulma hevesiyle, gittiğimiz Organik pazarda Buğdaygiller’le ( Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ) tanıştım. Organik Tarım , Permakültür ,Temiz toprak ve sağlıklı gıdanın önemini bu sayede kavradım. 

Bu süreçte ev yapımı tarifler toplamak, bitkilerin gücünü keşfetmek, İnternet’te saatlerce araştırmalar yapmak, yabancı yayınları taramak bana çok şey öğretti.

İtiraf etmeliyim ki,Lisede 3 yıl Kimya okumak ve 20 yıllık Laboratuar mesaisi, bulduğum şifalı tarifleri uygulamak ve denemek için bana büyük kolaylıklar sağladı.

Arkadaşlarım, dostlarım için şifalı merhemler yapmaya başlamak uzun sürmedi.

Bilgisayarın başında, geleneksel tarifler ararken Homeopatiyi keşfettim... Bitkisel şuruplar ve infüzyonlar yaparken yine pek çok bitkiyle tanıştım.

Ve bugün, daha öğrenmem gereken pek çok şey olduğunu bilerek, kendim de dahil, herkes için şifa ve iyilik veren bitkilerin, otların izini sürmeye devam ediyorum...

Bütün bu öğrendiklerimi kendime saklamak büyük haksızlık ve bencillik olacaktı. O nedenle bugün Healinghand var...

Healinghand olarak en önemli ve temel üç öğenin altını kalın çizgilerle belirtmek isteriz. 

  • Güvenilir olmak 
  • Dürüst olmak 
  •  İlkeli olmak   

 vazgeçilmez  kriterlerimizdir.

Yanı sıra ,doğaya, insana ve diğer tüm canlılara  saygı duyarak, kadim  bilgileri başucumuzda tutarken, Bilimsel araştırmalardan ve gelişmelerden beslenerek, doğru bileşenlerle, Cildiniz için yüksek kaliteli, temiz ve sağlıklı ürünler geliştirmeyi en önemli hedefimiz olarak belirledik.. .

Bütün bunları yaparken ,sürdürülebilir hedefleri önemseyen, güvenlik sertifikalarına sahip, bitkisel ve doğal kaynaklardan elde edilmiş hammaddeler ve bileşenleri sağlayan tedarikçilerle çalışmayı, önceliğimiz olarak belirledik.

Hızla kirletilen doğal alanlar ve kaynakların , ekolojik kirliliği azaltmak yolunda çevrecilerin yaptıkları müçadeleleri ve raporlamaları yakından takip ediyoruz, minimal düzeyde atık ve geri dönüştürülebilir ürün ambalajlarında kullanılacak enerji için, ambalajların seçiminde dikkatli ve özenli olmayı, bir görev sayıyoruz.

HealingHand'in bu  yolculuğunda, siz değerli türeticilerin fikir ,yorum ve önerilerine büyük önem veriyor ve bu önerileri, yorumları HealingHand'in gelişimine ve büyümesine katkı sağlayacak, değerli bir ayrıcalık ve zenginlik olarak görüyoruz.

Memnuniyetiniz en büyük ödülümüzdür !