Yüz bakımı

Kılavuz Görünümü:

ANTİOKSİDAN C VİTAMİNİ SERUMU / VITAMIN C ANTIOXIDANT SERUM 30 ml

(3)
348,00TL

Healinghand yüksek performanslı Antioksidan C Vitamin serumu, güneşe maruz kalmış, kirlilik, stres ve yaşlanma nedeniyle oluşan cilt lekeleri, tonlama eşitsizliği ve kolajen kaybını tersine çevirerek, koyu lekelerin açılmasını  cildin sıkılaşmasını canlanmasını ve aydınlanmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.     &n..

Healinghand Bitkisel Yüz Bakım Hediye Seti /Herbal facial Care Kit

(0)
353,00TL

Anneler günü için Bitkisel Yüz Bakım Hediye Seti İster kendiniz için, ister kendi annenize veya hayatınızda annelik yapan kişilere Özel bir şey vererek, fazlasıyla hak edilmiş bir şımartma hediyesi ile onları onurlandırabilirsiniz.1- Çiçekli Yüz Buharı ( 50 g. )Bu çiçeksi yüz buharı, setin ilk adımıdır ve gözeneklerini..

Yağlı ve Akneye meyilli ciltler için Gözenek Sıkılaştırıcı ve Tonlayıcı Yüz Kremi ( 50 ml)

(0)
178,00TL

Healinghand Yağlı ve Akneye meyilli ciltler için Gözenek Sıkılaştırıcı ve Tonlayıcı Yüz Kremi; Üzüm çekirdeği ve Cadı fındığı yağı'nda bulunan biyoaktif bileşenler sayesinde, yağlı ve akneye meyilli ciltlerde, gözeneklerin sıkılaşmasına ve yağlılık hissi bırakmadan nemlendirmeye yardımcı olur. Formülünde bulunan Niacin..

Yağlı ve Akneye meyilli ciltler için Yüz Toniği(100ml )

(0)
138,00TL

Healinghand Yağlı ve Akneye meyilli Ciltler İçin Yüz Toniği' nin amacı, cildin temizlenmesinden sonra, pH dengesinin geri kazanılmasını sağlamak, akneden kaynaklı izlerin hafifletilmesine, cildin nemlenmesine ve tonlanmasına  yardımcı olmaktır.  Herhangi bir cilt temizleme maddesi, hatta normal musluk suyu (..

Botanik Özlü Leke Önleyici & Aydınlatıcı Yüz Kremi / Anti-Blemish & Brightening Face Cream With Botanical Extracts 30 ml

(2)
221,00TL

Açıklama: Healinghand Botanik özlü leke önleyici, aydınlatıcı yüz kremi, Cildin doğal bariyerini koruyarak, kaybettiği nemi geri kazandıran gerekli mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, Anti aging  bir yüz bakım kremidir.Urunun formulasyonu, bir çok araştırmanın incelenmesi sonucunda ortaya çıkan ,bitki özleri ve doğal bi..

Naneli & Çikolatalı Dudak Balmı (5 ml)

(0)
134,00TL

Açıklama : Kış ve yaz aylarında aşırı hava değişimleri nedeniyle, kuruyan, çatlayan ve nemini kaybeden dudaklarınıza, balmın içeriğindeki bitkisel zengin yağlara, ipeksi bir yumuşaklık ve derin bir nemlendirme sağlayan Shea yağı eşlik eder, Nane bitkisinin serinletici özelliği, gerçek çikolata ile birleştirilerek, dudaklarınızda gun boyu tazel..

Portakallı Dudak Balmı (5Ml.)

(0)
108,00TL

Açıklama : Healinghand Portakallı Dudak Balmı ,kış ve yaz aylarında aşırı hava değişimleri nedeniyle, kuruyan, çatlayan ve nemini kaybeden dudaklarınıza,balmın içeriğindeki bitkisel zengin yağlara, ipeksi bir yumuşaklık ve derin bir nemlendirme sağlayan Shea yağı eşlik eder, Özellikle kuru ve hassas ciltler için tavsiye edilir.Tatlı portakal kok..

Vanilyalı VEGAN Dudak Balmı (5ml)

(0)
122,00TL

Açıklama : Vanilyalı Vegan Dudak balm'ında,balmumu yerine,Candelilla bitkisinden elde edilen Candelilla mumu kullanılmıştır.Kış ve yaz aylarında aşırı hava değişimleri nedeniyle, kuruyan, çatlayan ve nemini kaybeden dudaklarınıza, balmın içeriğindeki bitkisel zengin yağlara, ipeksi bir yumuşaklık ve derin bir nemlendirme sağlayan Shea ..

Yağli ve Akneye meyilli Ciltler İçin Üçlü Set /Set of 3 for Oily and Acne Prone Skin (1adet Yüz Kremi/ face Cream ,1Adet Temizleme Sütü / Cleansing Milk,1 Adet Yuz Toniği /Face Tonic )

(0)
460,00TL

 Healinghand Yağlı ve Akneye meyilli Ciltler için  3'lu Set  günlük rutinde şu şekilde kullanılmalıdır; Temizleme Sütü ile başlayarak cildinizin temizlenmesini sağlayın, ikinci olarak, cildin doğal nemini  ve Ph'nı kazandırmaya,büzücü ve sıkılaştırıcı özelliği olan Akne Karşıtı Yüz Toniğini temizlenmiş yüzünüze bir pamuk ya..

Yağlı ve Akneye meyilli Yüz Temizleme Sütü (100 ml)

(0)
162,00TL

Healinghand  Yağlı ve Akneye meyilli Yüz Temizleme sütü, limonsu hoş kokusuyla kiri, teri, makyajı ve aşırı sebumu, pH dengesini bozmadan cildinizin temizlenmesine, canlanmasına destek sağlar. Ürünlerimizde hiçbir sentetik koku, renk, parafin ve paraben bulunmamaktadır. Minumum ambalaj ve atık konusunda hassasiyetimiz olduğun..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)